Hodinky Calypso

Přejít na obsah
PÁNSKÉ HODINKY
DÁMSKÉ HODINKY
HODINKY JUNIOR
CALYPSO - SVĚT BAREV A DESIGNU

Calypso je jednou ze značek skupiny Festina Group, a je určeno pro skupinu mladých, náročných a trendy lidí . Hodinky chlapeckých i dívčích kolekcí jsou barevné a cenově dostupné, což mimo jiné umožňuje mladým lidem nosit každý den jiné hodinky. Calypso je značkou pro mladé lidi , kteří se dokážou těšit ze života s neomezenými sny a potřebují originální hodinky pro vyniknutí v davu. Tyto hodinky jsou stvořeny pro ty, kteří se nebojí ukázat svou individualitu a kteří jednoduše odmítají jen kopírovat módní trendy a dokážou přesně vyjádřit svůj ryze osobní pocit ve světě barev a designu.KOLEKCE MAN
Hodinky Calypso z kolekce "MAN" jsou určeny pro muže mladé nejen věkem ale především duchem, jejichž proaktivní přístup k životu je nikdy nekončícím dobrodružstvím plným barev a adrenalinu.


KOLEKCE WOMAN
Hodinky Calypso  z kolekce "WOMAN" ocení dívky i ženy, které se nebojí experimentovat a vybočit z řady zaběhnutých módních stylů, calypso je plné barev a zajímavého designu, který nezruinuje vaši peněženku.


KOLEKCE JUNIOR
Udělejte radost svému dítěti hodinkami z kolekce Calypso "JUNIOR", hodinky pro mladší i starší děti, analogové i digitální čísleníky,  jednoduchý design, zajímavé barevné provedení, verze pro chlapce i dívky.
Návrat na obsah