Festina pro firmy

Přejít na obsah
OBRANDUJTE HODINKY FESTINA GROUP
LOGEM VAŠÍ SPOLEČNOSTI
Náramkové hodinky jsou vždy velmi zajímavým dárkem, kterým můžete vyjádřit poděkování za spolupráci Vašim obchodním partnerům, Vašim zaměstnancům za dobře odvedenou práci, či dlouholetou věrnost firmě.

Hodinky s brandingem Vaší společnosti můžete skvěle využít k marketingové podpoře Vaší vlastní značky (on-line soutěže, sociální sítě, bonusové zboží v e-shopech apod.).

Jsme autorizovaným distributorem náramkových hodinek Festina Group pro Českou republiku a nabízíme Vám branding hodinek značek Festina, Lotus, Candino nebo Jaguar.
BRANDING NA ČÍSELNÍKU / NA DÝNKU

Tento typ brandingu je vhodný pro větší počty hodinek (minimální počet 50 ks), s termínem dodání cca 6 týdnů. Výběr nejvhodnějších hodinek pro dobře viditelný branding na číselníku, respektive na dýnku (zadním krytu pouzdra) je vždy předmětem individuální dohody. Platba předem, v případě ověřených zákazníků pouze 50% celkové ceny zakázky.

BRANDING NA SPONĚ

Branding na sponě hodinek je vhodný pro umístění loga nebo názvu firmy, či iniciál jména obdarovaných partnerů, nebo zaměstnanců.
Zpracujeme pro Vás grafický návrh dle uvedených požadavků a po jeho schválení se termín zhotovení pohybuje v řádech dnů. Platba předem, v případě ověřených zákazníků pouze 50% celkové ceny zakázky.

BRANDING NA PŘEBALU

V případě, že hodinky, které byste rádi využili jako dárek nebo odměnu, nenabízejí pro firemní branding žádný prostor, je vždy možné použít branding na přebalu dárkového boxu hodinek. V tomto případě zpracujeme po dohodě s Vámi grafický návrh přebalu a hodinky Vám dodáme s hotovými přebaly (papírovými rukávy).    

Návrat na obsah